YÖS Başvuru ve Sınav Tarihleri |
Yanıt Yaz | Sayfa <123 |
Yazar | |
yabanci
Yeni Üye Kayıt Tarihi: 10.Şubat.2009 Aktif Durum: Aktif Değil Gönderilenler: 6 |
Alıntı Cevapla Gönderim Zamanı: 02.Mayıs.2009 Saat 14:30 |
sonuçlar çıktı,inşallah her kese hayırlı olur
67 puanla tıp fakültesine kabul olmak mümkünmü |
|
_AygüL_
Yeni Üye Kayıt Tarihi: 03.Mayıs.2009 Aktif Durum: Aktif Değil Gönderilenler: 2 |
Alıntı Cevapla Gönderim Zamanı: 03.Mayıs.2009 Saat 17:36 |
ben bi sorum vardi yardim edebilirseniz sevinirim
2010 yös icin basvuru formlarini nezaman ve nerden alabilirim
ösym den yazili istemek gerekiyor diye duydum ama net bi cevap alamadim
|
|
admin
Yönetici Kayıt Tarihi: 01.Ocak.2007 Aktif Durum: Aktif Değil Gönderilenler: 46 |
Alıntı Cevapla Gönderim Zamanı: 06.Mayıs.2009 Saat 00:02 |
bunu için daha çok erken aygül 2010 Ocak'tan önce sınavın şartları ve tarihi belli olmaz
|
|
_AygüL_
Yeni Üye Kayıt Tarihi: 03.Mayıs.2009 Aktif Durum: Aktif Değil Gönderilenler: 2 |
Alıntı Cevapla Gönderim Zamanı: 06.Mayıs.2009 Saat 20:02 |
sagol
daha cok varmis ozaman bende kasim fln baslar diyodum basvurular
neyse vaktim varmis demek biraz daha
|
|
dilya
Yeni Üye Kayıt Tarihi: 19.Haziran.2009 Aktif Durum: Aktif Değil Gönderilenler: 1 |
Alıntı Cevapla Gönderim Zamanı: 19.Haziran.2009 Saat 12:54 |
admin bey kaçak başvuru için bi numara bırakmışsınız ulaşılamıyo yalnız... bu konuda siz yardımcı olamıyomusunuz? 5 senedir hiç çıkış yapmadım, istanbuldayım... acaba cezamızı ödeyip yös e girebilme imkanım varmı??? cevaplarsanız sevinirim şimdiden çok sağolun!!!
|
|
dilya
|
|
yabanci
Yeni Üye Kayıt Tarihi: 10.Şubat.2009 Aktif Durum: Aktif Değil Gönderilenler: 6 |
Alıntı Cevapla Gönderim Zamanı: 14.Ağustos.2009 Saat 21:11 |
bu forum cok zayif calisiyor,neden acaba?
|
|
Yanıt Yaz | Sayfa <123 |
Forum Atla | Forum İzinleri Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma Kapalı Forumda Cevapları Silme Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme Kapalı Forumda Anket Açma Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma |