Yardıma ihtiyacım var AÖL'de okuyorum |
Yanıt Yaz |
Yazar | |
crazyexelans
Yeni Üye Kayıt Tarihi: 08.Aralık.2010 Konum: Home Aktif Durum: Aktif Değil Gönderilenler: 1 |
Alıntı Cevapla
Konu: Yardıma ihtiyacım var AÖL'de okuyorum Gönderim Zamanı: 08.Aralık.2010 Saat 02:00 |
Arkadaşlar öncelikle herkeze selamlar....
normal lise okuyordum. bölümüm eşit ağırlık anı TM. 2 tane sorumlu dersim vardı ailevi sorunlar, iş filan derken okuldan tasdiknameyi aldım. sorumlu olduğum dersler : L2-Türk Dili ve Edebiyatı 2, L3-Matematik açık öğretim lisesine kayıt olmuştum bu aradada askerlik geldi çattı askere gittim geldim ben askerdeyken eve mektup gelmiş. aktif öğrenci olmadığım şubatda gidip kayıt yaptırmam gerekiyormuş. bide toplam kredi:174 müş... aol.meb.gov.tr deki sistemdeki bilgilerim şunlar Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 3 YILLIK / GENEL KÜLTÜR Öğrencilik Durumu : SİLİK Toplam Dönemi : 7 AOL'de Okuduğu Dönem : 1 Toplam Kredi : 174 Alan Kredi : Alan kredi toplam bölümüm boş... anladığım kadaryla eski olduğum için liseyi 3 senelik olarak okuyorum. buna göre toplam kredim : 174 Alan Kredi bölümüm boş.. mezun olmam için ne yapmam gerekiyor? sorumlu olduğum derslere girmem & geçmem mecburimi ? ekstradan ders seçmem gerekirse hangi dersleri tercih etmemi öneririsinmiz ? bilgili olan bir arkadaşlarım beni bilgilendirirlerse sevinirim. saygılar.. |
|
Yanıt Yaz |
Forum Atla | Forum İzinleri Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma Kapalı Forumda Cevapları Silme Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme Kapalı Forumda Anket Açma Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma |